İş Başvurusu

Alkar Alüminyum İş ilanlarını buradan görebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Soldaki sekmelerde görmüş olduğunuz bütün ilanlar aktiftir.
İş başvurusunda bulunmak isterseniz gerekli adımları gerçekleştirip buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki iş başvuru formunu eksiksiz doldurun.  Yapmış olduğunuz iş başvuru talebi kısa zaman içerisinde değerlendirilecek ve eğer uygun görülürse sizinle iletişime geçilecektir.

Ekstrüzyon Pres Operatörü işe alımı olacaktır.

Bu konuda tecrubesi olan veya bir makina öperatörlüğü yapmış kişiler başvurabilir.

İş başvurusunda bulunmak isterseniz gerekli adımları gerçekleştirip buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunda bulunmak için lütfen iş başvuru formunu eksiksiz doldurun. Dosya yükleme alanından doldurmuş olduğunuz iş başvuru formunun yanındaisteğe bağlı şekilde CW (Öz geçmiş) ‘nizi veya çeşitli yardımcı dosyalarınızı da yükleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuru talebi kısa zaman içerisinde değerlendirilecek ve eğeruygun görülürse sizinle iletişime geçilecektir.

Kalıphane Sorumlusu işe alımı olacaktır.

Boyahane Şefi işe alımı olacaktır.

Eloksal Ustası işe alımı olacaktır.

Elektrikçi işe alımı olacaktır.

       İş başvurusunda bulunmak için lütfen iş başvuru formunu eksiksiz doldurun.                     Dosya yükleme alanından doldurmuş olduğunuz iş başvuru formunun yanındaisteğe bağlı   şekilde CW (Öz geçmiş) ‘nizi veya çeşitli yardımcı dosyalarınızı da yükleyebilirsiniz.